Praca u nas

Digital Open Group

Poszukuje osoby a stanowisko:

Dyrektor Działu Sprzedaży/Head Of Sales

Wymagania:

·       doświadczenie na podobnym stanowisku

·       zainteresowanie reklamą i znajomość bieżących trendów w branży

·       znajomość wskaźników mediowych oraz narzędzi i badań niezbędnych do wykonywania pracy

·       znajomość CRM

·       bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·       umiejętność pracy w zespole

·       kreatywność

·       sumienność

·       umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:

·       współkreowanie strategii reklamowej podległych serwisów i produktów marketingowych

·       realizowanie planu sprzedaży powierzchni reklamowej

·       definiowanie potrzeb reklamowych klientów

·       realizację miesięcznych i całorocznych budżetów reklamowych podległych serwisów

·       dotrzymywanie terminów realizacji zadań własnych

·       organizowanie eventów

·       przygotowanie i aktualizacja cenników reklam

·       utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

·       poszukiwanie nowych reklamodawców

·       śledzenie bieżących trendów w reklamie i monitorowanie działań konkurencji

·       przygotowanie umów reklamowych

·       prowadzenie dokumentacji klientów

·       raportowanie efektów działań

·       współpraca z zewnętrznymi podmiotami sprzedającymi/wspierającymi sprzedaż reklam

Gwarantowane:

Oferujemy:

         •        etat

         •        solidne wynagrodzenie menadżerskiego stopnia w Warszawie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@digitalopengroup.pl

W CV prosimy dodać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 923 ze zm.”