Cari

Z natury mizantrop, uśmiechnie się do Ciebie.
W serwisie od: 2012.11.17 | Rankingów: 76 | Znajomych: 1

Opis

Z natury mizantrop, uśmiechnie się do Ciebie.

Notowania

The Best Of Crystal Castles
Crystal Castles - to pochodząca z Toronto para muzyków składająca się z multi-instrumentalisty Ethana Katha oraz wokalistki Alice Glass. Crystal Castles znani są nie tylko z własnych dokonań, ale również z remiksowania utworów innych wykonawców,m.in. Klaxons, Health czy Bloc Party. Zespół założony został w grudniu 2003 roku jako projekt Ethana Katha. Dopiero w 2005 dołączyła charyzmatyczna wokalistka Alice Glass. Pierwszy utwór z jej wokalem - „Alice Practice” - był tak naprawdę materiałem testowym. Wrzucony przez Ethana z ciekawości na myspace, stał się hitem promującym muzyków. Obecnie to najbardziej ekscytujący i oryginalny zespół świata” - magazyn Loud And Quiet.
18.11.2012 | Komentarzy: 0
160
Najlepszy Smak Lodów
Lody - kto ich nie uwielbia? Owocowe, mleczne, czekoladowe, warzywne, czy też... mięsne. Na patyku, w wafelku, w pojemniczku. A może sorbet? Nie? To co powiesz na ciepłe lody? Który smak najbardziej przypadł Ci do gustu? Czekoladowy na depresję, czy może sorbet pomarańczowy na kaca? Przekonajmy się sami!
19.11.2012 | Komentarzy: 0
152
Top Woda Mineralna I Źródlana
Mimo że wody w butelkach wyglądają podobnie, nie każda woda jest dla każdego i czasem potrzeba połączenia dwóch fakultetów – dietetyka i detektywa – żeby dokonać dobrego wyboru. Woda, czynnik życia na Ziemi, może jednak różnie nam smakować... Którą wodę wybieracie?
19.11.2012 | Komentarzy: 0
365

Znajomi

Wolfgangpress
Bóg nie jest do użytkowania. Bóg jest świątecznym prezentem, bezinteresownym darem, sztabką platyny, antycznym obrazem, drobnym smakołykiem. Bóg to coś ekstra. Nie jest ani za, ani przeciw. To nadwyżka! ( Boris Vian; Wyrywacz serc, przekład Marek Puszczewicz)
W serwisie od: 2010.05.13 | Rangingów: 13 | Znajomych: 10
Reklama